Shes krevat per femije, i bardhe, uniseks, mund te perkundet. Krevati ka sirtare, dollap, dyshek, jorgan dhe aksesore te tjere. Ne gjendje shume te mire dhe i perdorur fare pak.

Cel. : 0692058679