kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Krevat per femije 16.000 Leke

    Shes krevat per femije, i bardhe, uniseks, mund te perkundet. Krevati ka sirtare, dollap, dyshek, jorgan dhe aksesore te tjere. Ne gjendje shume te mire dhe i perdorur fare pak.

    Cel. : 0692058679
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0787.jpg
S: 68
Madhesia:  19.2 KB