Zona/Rruga : QEMAL STAFA

SHES APARTAMENT ME SIPERFAQE 111 M2 ME CMIM 400 EURO/M2.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE DHE ME SHKALLE ME NDRICIM NATYRAL.APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,BALLKON,2 BANJO ME DRITARE.APARTAMENTI NDODHET NE NJE PALLAT ME TERMOIZOLIM SISTEM KAPOT DHE ME SISTEM KONDICIONIMI,SI DHE ME DRITARE DOPIO XHAM QE RUAN AMBJENTIN NGA ZHURMAT E NGA NXEHTESIA DHE TE FTOHTIT E JASHTEM.GJITHASHTU SHESIM APARTAMENTE 1+1,3+1 DHE DYQANE E VEND PARKIME.DYQANET JANE ME CMIME 900 EURO/M2.VENDPARKIMET JANE ME CMIM 12000 EURO.Cel. : 00355682812116