kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Biciklete + Sexholino 4.500 Leke

  Sexholino plus biciklete femijesh , Bicikleta eshte e re shihni fotot dhe vleresoheni , shiten te dyja 4500 Lek , cmimi i padiskutueshem

  Cel. : 0662151094
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170831_161310.jpg
S: 221
Madhesia: 76.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170830_183827.jpg
S: 118
Madhesia: 30.8 KB