kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Biciklete 3.000 Leke

  biciklete femijesh , Bicikleta eshte e re shihni fotot dhe vleresoheni , 3000 Lek , cmimi i padiskutueshem

  Cel. : 0692630004
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170830_183827.jpg
S: 671
Madhesia: 30.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu