1. Standart Tirane, shes Biciklete Mountain Bike Melida 8600 Austriake 19 500 lek e diskutuar

  Ngjyra.....: e zeze

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria


  • Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
  • Disqe rezistente, dopio disqe
  • Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON
  • Kompanjol dhe liber Shimano Equipment Ekran 14'',
  • Sun run 42T
  • Biciklete super design, Vogue Sport Fashion,
   Fashion Super Sport 7005
   Cmimi 19 000 lek i diskutuar.
  Cel. : 0675668684
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BicikleteMeilda.jpg
S: 1223
Madhesia: 46.3 KB