Zona/Rruga : RRUGA MINE PEZA,PRANE UNAZES

SHES APARTAMENT 2+1,ME SIPERFAQE 80 M2.APARTAMENTI KA DY DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,BANJO ME DRITARE,BALLKON.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI EKZISTUES 5 KATESH ME TULLA SILIKATE TE SOVATUAR NGA JASHTE.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE SHITET ME CMIM 80000 EURO TE DISKUTUESHEM.

Cel. : 00355682812116