Nėse fėmija juaj ka nevojė pėr ndihmė pas mėsimit unė jam mėsuese e ciklit tė ulėt me pėrvojė tė gjatė nė pėrgatitjen e mėsimeve nė shtėpine tuaj ose edhe nė shtėpine time.Mund tė bėj dhe shoqėrimin e fėmijės nė shkollė.Mund tė kontaktoni nė:0693117923