kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera apartament ne plazh 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m² 40 Euro (Uji i Ftohte)

  Zona/Rruga : Uji i Ftohte

  Vlore (Uji i Ftohte)
  Kapaciteti: deri ne 4 persona.
  Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte shume te mira dhe nje verande me pamje nga deti.
  Apartamenti ju ofron gjithshka ju nevojitet per pushimet tuaja si dhe TV, kondicioner etj

  Cmimet :
  Qershor : 45 euro/nate
  Korrik / Gusht : 55 euro/nate.
  Shtator-Maj : 35 euro/nate

  Per cdo pyetje apo informacion mund te na shkruani ne inbox ose te na kontaktoni ne numrin e kontaktit..

  Tel. : 00355696670629
  Email:
  arto891@web.de

  https://www.facebook.com/VacationVlora
  https://www.instagram.com/vlora_holiday_apartments_alb/


  Jeni te mirepritur!

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19875294_1381648171916408_5090158581124681941_n.jpg
S: 602
Madhesia: 9.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19905363_1381648228583069_8009109403050179110_n.jpg
S: 245
Madhesia: 7.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19905209_1381648221916403_3115190951678855045_n.jpg
S: 245
Madhesia: 8.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19959310_1381648268583065_6362071825462734631_n.jpg
S: 245
Madhesia: 7.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19904949_1381648175249741_1381820570222333760_n.jpg
S: 244
Madhesia: 6.2 KB