kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Volkswagen CADDY 1.6 BENZIN Viti 2007 4+1 ME CLIMA, 4700 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 182323

  Volkswagen caddy viti 2007
  E sapoardhur nga zvicra
  Me dogan te paguar
  Motor 1.6 benzin ( I thjesht I pershtatshem 100% me gaz)
  4+1 ne leje qarkullimi
  Me kondicioner
  Sedilje lekure, xhama dhe pasqyra elektrike
  Mbyllje qendrore me pult
  Ne gjendje perfekte km original me liber shebimi
  Ganxh terheqje

  Cel. : 0686241581
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WV-Caddy-2007-benzin-1-6-me-dogan-4-1-nga-ch (1).jpeg
S: 142
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WV-Caddy-2007-benzin-1-6-me-dogan-4-1-nga-ch (2).jpeg
S: 51
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WV-Caddy-2007-benzin-1-6-me-dogan-4-1-nga-ch (3).jpeg
S: 49
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WV-Caddy-2007-benzin-1-6-me-dogan-4-1-nga-ch (4).jpeg
S: 51
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WV-Caddy-2007-benzin-1-6-me-dogan-4-1-nga-ch.jpeg
S: 44
Madhesia: 51.4 KB