Kliko

 1. Standart Tirane, shes Televizor philips 250 Euro

  Shitet LCD Televizor - philips ekrani 42 + pultin e vet origjinal + fishen e ushqimit + librin , udhezuesin e perdorimit dhe diskun e telivizorit qe kur jane bler me te, televizori eshte ne gjendje prefekte cmimi i diskutushem.

  Cel. : 0682123998
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21078854_1932730660281242_1516173025297368260_n.jpg
S: 247
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21032454_1932730646947910_704955267682572829_n (2).jpg
S: 151
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21032454_1932730646947910_704955267682572829_n (1).jpg
S: 150
Madhesia: 23.9 KB