Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1

Frekuenca: 2 Herė nė javė (e marte &
e ejnte)
Orari: 18:00 - 19:30
Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 8 javė


Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.NXITONI!!!!!