kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes aktivitet ushqimore

  Shitet aktiviteti ushqimore , e pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem , te gjitha pajisjet dhe malli jan ne gjendje shum t mire pune,
  dyqani ndodhet ne nje zone shume te frenkuentuar, per informacione te detajuara kontakt ne nr e telefonit.

  Cel. : 0666288994
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170328_085012.jpg
S: 81
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170328_090146.jpg
S: 74
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170328_085157.jpg
S: 76
Madhesia: 35.7 KB