Ofroj shėrbimet e mia si pėrkthyese nė gjuhėn angleze nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe shkencore, etj.
Pėrkthimet ofrohen nė tė dy variantet shqip-anglisht dhe anasjelltas nė dokumentacione (ēertifikata lindjeje, familjare, pashaporta etj), pėrkthime nė konferenca, pėrkthime manualesh, kontratash, etj

Eurona Leka
Cel.: 0693851190
Email: eurona.leka@gmail.com