kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Aparat fotografik digital CANON 5500 Leke

    Shes aparat digital fotografik CANON (rregjistron dhe video),ne gjendje shume te mire, i shoqeruar me karte memorie,karikues per baterine e tij dhe kellef.Te interesuarit mund e telefonojne gjate dites ne nr.0697338571.Faleminderit.

    Cel. : 0697338571
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_1098 (002).JPG
S: 283
Madhesia:  70.5 KB