Ngjyra.....: e kuqe

Citybike, trup Pinarello alumini super i lehtė, me doreza lėkure dhe bidon uji veshur me lėkurė, punim dore. Kompanjoli, bucelat, zinxhiri, disqet, gomat, pjatat dhe pedalet tė gjitha tė reja

Cel. : 0692189764Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2613.jpg
S: 41
Madhesia:  70.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2618.jpg
S: 31
Madhesia:  61.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2611.jpg
S: 144
Madhesia:  66.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2608.jpg
S: 59
Madhesia:  60.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2617.jpg
S: 35
Madhesia:  66.8 KB