kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euro

  Mic Sure SLX Wirless System
  Ne gjendje te re ne kuti dhe me qese. cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 00355 69 57 91 149
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20133719_10212657587691098_916921134_o.jpg
S: 88
Madhesia: 38.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20132724_10212657587851102_977556959_o.jpg
S: 62
Madhesia: 49.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20132740_10212657587731099_1498364197_o.jpg
S: 60
Madhesia: 23.3 KB