kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euro

  Mic Sure Wilres System SLC ne gjendje te re ne kuti dhe me qeset perkatese. I diskutueshem

  Cel. : 00355 69 57 91 149
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20132724_10212657587851102_977556959_o.jpg
S: 53
Madhesia: 49.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20133719_10212657587691098_916921134_o.jpg
S: 30
Madhesia: 38.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20132740_10212657587731099_1498364197_o.jpg
S: 30
Madhesia: 23.3 KB