kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shiten aparatura fizoterapie (Ultrasound, tens, infrared) si dhe mjete dhe aksesore per ushtrime fizike, shkalle suedeze, krevat masazhi, disk balance etj 1.200 Euro

  Shiten aparatura fizoterapie (Ultrasound, tens, infrared) si dhe mjete dhe aksesore per ushtrime fizike, shkalle suedeze, krevat masazhi, disk balance etj.  Cel. : 0682471970
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-08-18_21.30.41.jpg
S: 303
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-08-18_21.32.42.jpg
S: 223
Madhesia: 32.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-08-18_21.33.14.jpg
S: 207
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-08-18_21.33.44.jpg
S: 204
Madhesia: 25.3 KB