devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 56 m² 42 000 Euro (Ali Demi- shkolla Kushtrimi i Lirise- Maternitetit i ri "Koco Glozheni")

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Shitet apartament 1+1,me hipoteke. Ballkoni eshte me vetrate me pamje nga Dajti.
  Apartamenti eshte i rregulluar dhe ka shume ndricim natyral. Eshte i ngrohte sepse eshte i ekspozuar gjate gjithe dites nga dielli. Pozicion Lindje-Perendim.

  Kati i V. Tarraca eshte teresisht e rregulluar.
  Pallat cilesor, ekzistues, me tulla (pa ashensor) qe ndodhet ne nje zone shume te qete. Pozicion gjeografik shume i mire sepse ndodhet jo larg fushes Ali Demi dhe Brrylit.
  10min larg qendres.

  Vendodhje ideale per familjare sepse pallati ndodhet perballe cerdhes/kopshtit shteteror nr. 14 (rruga Myslym Lela) dhe shkolles 9-vjecare Kushtrimi i Lirise.
  Ambjent perparara pallatit per te luajtur femijet.
  Prane maternitetit te ri "Koco Glozheni".

  Stacioni i autobusit urban "Ali Demi" eshte shume prane (100 metra larg). Gjithashtu mundesi parkimi prane pallatit.

  Cmimi okazion: 42 000 Euro.
  Cel.: 0693745471
  Email: gama219@yahoo.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dhoma.jpg
S: 1099
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dhoma e ndjenjes & Aneksi.jpg
S: 710
Madhesia: 17.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dhoma & ballkoni.jpg
S: 672
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Korridori.jpg
S: 669
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Tualeti.jpg
S: 664
Madhesia: 55.6 KB