kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, jap me qera Vile (Qerret)

  Zona/Rruga : Qerret

  Jepet me qira vile ne Qerret.

  Vila eshte dy kateshe me sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 zyre, 2 ballkone, 2 banja, e mobiluar ne menyre moderne, me te gjitha pajisjet e nevojshme.
  ka tarrace dhe verande te madhe prej nga mund te shikosh detin.

  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0676130036
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4598.jpg
S: 301
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9290274558_22cd11deb5.jpg
S: 250
Madhesia: 85.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4591.jpg
S: 216
Madhesia: 31.8 KB