kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Renault Clio Viti 2003, 2.300 Euro

  Karburanti: BenzinNgjyra.....: gri metalizatoKamjo......: manualFtohja......: KondicionerKM..........: 117000
  Veture e mbajtur mire, me te gjitha sherbimet e kryera. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Goma te reja. Dokumenta te rinovuara nentor 2017. Cmim i diskutueshem Cel. : +355692090905
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto1.jpg
S: 828
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto.jpg
S: 293
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto2.jpg
S: 289
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto3.jpg
S: 309
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A1.jpg
S: 287
Madhesia: 39.1 KB