kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Renault Clio Viti 2003, 1,800 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 117000

  Veture e mbajtur mire, me te gjitha sherbimet e kryera.
  Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
  Goma te reja.
  Dokumenta te rinovuara.

  Cel. : +355692090905
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto1.jpg
S: 2033
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto.jpg
S: 805
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto2.jpg
S: 764
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Auto3.jpg
S: 824
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A1.jpg
S: 766
Madhesia: 39.1 KB