devinf.com
Kliko

 1. Standart 057-Tirane, Me Qera Apartament Luksoz 3+1+A+BLK Kati 8, Sip.168 m², Qera 800 euro/muaj, Blv. Zhan D'Ark, pranė Ministrise sė Jashtme, 5-min nga qendra Tiranės

  Zona/Rruga : Blv. Zhan D'Ark, pranė Ministrise sė Jashtme ose pėrballe ish-Ministrise Shendetsise
  Me Qera: Apartament Luksoz 3+1 nė Katin 8-tė banimi (Sip.168m2) nė njė Pallat 9-katėsh, nė Blv. Zhan D’Ark, tek Ministria e Jashtme-Tiranė

  *** !!!!For Rent:
  Flat 3 + 1 (three bedrooms + large living room + two bathrooms + balcony), 8th floor (168m2), fully furnished in high quality in a 9 floor building at: Blv. Jean D'Ark, next to the Ministry of Foreign Affairs
  - Price: 800 Euro / month
  - Availability: Immediately!
  - Deposit: 2 months
  - Pets
  aren't allowed in the flat
  ***!!!: In affito: Appartamento 3+1 (tre camere da letto + ampio sogiorno + cucina + due bagni + balcone), 168 MQ, interamente arredato alta qualita d'arredamento, 8 piano, con ascensore, Blv. Jean D'Ark,
  vicino al Ministerio dei Affari Esteri, 5 minuti dal Parlamento, de l' Centro di Tirana.
  - Prezio: 800 Euro / mese
  - Disponibile
  - Deposito: due mesi
  - Gli animali domestici sono proibiti


  Vendodhja
  :
  Tre minuta (300m) larg nga Kuvendit/Salla e Parlamentit/Pedonalja - Shėtitorja "Murat Toptani" ose 5-minuta nė kėmbė nga Qendra e Tiranės. Pallati i Ri, i cili gjendet nė zonėn kryesore tė Tiranės, buzė Unazės qendrore -Lanės, dhe lehtesisht i aksesueshėm nga tė dy anėt e Lanės me kthim tek Brryli. Pallati gjendet nė krahun e majtė tė rrjedhės sė Lanės Blv. "Zhan D’Ark", nė tė njėjtėn linje me Ministrinė e Punėve Jashtme, nė zonė janė edhe disa institucione qendrore. Pallat mjaft cilėsor, me ashensor, nga kati i parė i banimit, me citofon, me kamera, me administrator, etj.
  Apartament luksoz nė katin e 8-tė, me njė planimetri shumė funksionale, me shumė dritė natyrale, me kubaturė tė lartė, koridorė tė bollshėm, tė gjitha pjesėt e apartamentit janė me dritė dhe ajrosje natyrale. Apartamenti ėshtė i fresket nė verė dhe i ngrohtė nė dimėr, me ngrohje qendrore dhe termo-rregullator nė ēdo pjese, gjendet nė krahun veri/lindje dhe jug-perėndim tė ndėrtesės.
  Apartamenti pėrbėhet nga:
  3-dhoma gjumi, 2-dhoma tė bollshme njėra e kompletuar pėr ēift, me dalje nė ballkon, dhe tjetra me dy krevate tek pėr miqtė, si dhe njė dhomė e konceptuar pėr fėmijė, edhe kjo me dalje nė ballkon. Apartamenti ka 2-banjo tė mėdha me tė gjitha aksesoret, pėrfshirė kėtu edhe kabinė hidromasazhi. Njė sogiorno tė madhe me dritė natyrale, nė tė cilėn gjendet edhe njė kėnd me tavolinė ngrėnie. Kuzhina ėshtė me hapėsirė tė bollshme, e kompletuar me tė gjitha pajisjet, qė lidhet natyrshėm me Sogiornon, dhe ballkonin.
  Apartamenti ėshtė i gjithė i shtruar me parket cilėsor ngjyrė kafe e hapur/nė mjaltė dhe dyert e brendshme druri nė kafe tė hapur, ndėrsa dyert e ballkoneve dhe dritaret plastike-termo izoluese tė bardha, muret tė lyera kryesisht me ngjyra tė qeta, tė hapura.
  -Jepet me qera:
  Kryesisht pėr persona dhe familjarė tė huaj, jepet pėr periudha jo mė pak se njė vit dhe me kontratė tė rregullt qeraje, nuk lejohen kafshėt shtėpiake.
  Qeraja Mujore: 800 Euro €/muaj,-neto, (pėrjashtuar shpenzimet dhe tarifat fiskale)
  Adresa: Blv Zhan D'Ark, Pallati buzė Lanės, prane Ministrise sė Jashtme ose pėrballė Ministrisė sė Shėndetėsise, Tirane. adgss
  Cel: 069 62 81 433 adgss

  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_130954.jpg
S: 1989
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131023.jpg
S: 720
Madhesia: 45.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131224.jpg
S: 736
Madhesia: 27.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131545.jpg
S: 737
Madhesia: 15.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131647.jpg
S: 727
Madhesia: 20.5 KB