devinf.com
Kliko

 1. Standart 057/1-Tirane,Shitet Apartament Cilėsor, 3+1+Kuzhinė+3-BLK ,Kati 8,Sip.168 m², 250.000 Euro i diskutueshem-Blv. Zhan D'Ark, pranė Ministrise sė Jashtme

  Shitet:Apartament Luksoz 3+1 nė Katin 8-tė banimi (Sip.168m2) nė njė Pallat 9-katėsh, nė Blv. Zhan D’Ark, tek Ministria e Jashtme-Tiranė.
  Vendodhja:Pallati ėshtė 3-minuta (300m) larg nga Kuvendit/Salla e Parlamentit/Pedonalja - Shėtitorja "Murat Toptani" ose 5-minuta nė kėmbė nga Qendra e Tiranės. Pallat i Ri, i cili gjendet nė zonėn kryesore tė Tiranės, buzė Unazės qendrore-Lanės, dhe lehtesisht i aksesueshėm nga tė dy anėt e Lanės me kthim tek Brryli. Pallati gjendet nė krahun e majtė tė rrjedhės sė Lanės Blv. "Zhan D’Ark", nė tė njėjtėn linje me Ministrinė e Punėve Jashtme, nė zonė janė edhe disa institucione qendrore. Pallat mjaft cilėsor, me ashensor, nga kati i parė i banimit, me citofon, me kamera, me administrator, etj.
  Apartament luksoz: nė katin e 8-tė, me njė planimetri shumė funksionale, me shumė dritė natyrale, me kubaturė tė lartė, koridorė tė bollshėm, tė gjitha pjesėt e apartamentit janė me dritė dhe ajrosje natyrale. Apartamenti ėshtė i fresket nė verė dhe i ngrohtė nė dimėr, me ngrohje qendrore dhe termo-rregullator nė ēdo pjese, gjendet nė krahun veri/lindje(pamje nga Dajti dhe Min. Shėndetėsisė dhe jug-perėndim(pamje nga rrjedha e Lanės dhe Blv).
  Apartamenti pėrbėhet nga:
  -
  3-dhoma gjumi, 2-dhoma tė bollshme njėra e kompletuar pėr ēift, me dalje nė ballkon, dhe tjetra me dy krevate tek, pėr miqtė, si dhe njė dhomė e konceptuar pėr fėmijė, edhe kjo me dalje nė ballkon. Apartamenti ka 2-banjo tė mėdha me tė gjitha aksesoret, pėrfshirė kėtu edhe kabinė hidromasazhi. Njė sogiorno tė madhe me dritė natyrale, nė tė cilėn gjendet edhe njė kėnd me tavolinė ngrėnie. Kuzhina ėshtė me hapėsirė tė bollshme, e kompletuar me tė gjitha pajisjet, qė lidhet natyrshėm me sogiornon dhe ballkonin.
  Apartamenti: ėshtė i gjithė i shtruar me parket cilėsor ngjyrė kafe e hapur/nė mjaltė dhe dyert e brendshme druri nė kafe tė hapur, ndėrsa dyert e ballkoneve dhe dritaret plastik-termo izoluese tė bardha, muret tė lyera kryesisht me ngjyra qetėsuese tė hapura.
  Dokumentacioni:
  Certifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment,
  Cmimi i Shitjes: ėshtė 250
  '000 euro, i negociueshėm, -shitet i kompletuar dhe mobiluar, -ashtu siē ėshtė aktualisht.
  Adresa: Blv. Zhan D'Ark, buzė/brenda Unazės-Lanės, pranė Ministrise sė Jashtme, Tiranė ADGSS
  Pėr ta vizituar, jeni tė lutur tė kontaktoni nė
  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (
  A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė

  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433

  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170817_184713.jpg
S: 1286
Madhesia: 47.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131028.jpg
S: 792
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131105.jpg
S: 599
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131521.jpg
S: 603
Madhesia: 22.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170810_131647.jpg
S: 559
Madhesia: 20.5 KB