Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1.2

Frekuenca: 2 Herė nė javė (E Martė - E Ejnte
)
Orari: 10:30 - 12:00

Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 9 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.NXITONI!!!!!