kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lavatrice Lavatrice Candy Cmimi 9.000 Lek

  Lavatrice Candy, kapaciteti 5 kg
  gjendja funksionale, dhe e mirembajtur
  Cmimi 9.000 Lek i diskutushem
  Cel: 066 3456789
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_111201.jpg
S: 34
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_111032.jpg
S: 19
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_111055.jpg
S: 18
Madhesia: 25.7 KB