Garden Grill

Garden Grill kėrkonė tė punėsojė kamarier/e dhe banakier/e

Kualifikimet

1. Tė kenė experienc
ė nė Bar/Restorante
2. Tė jetė mbi 18 vjeē
3. Tė kenė aftėsi shumė tė mira komunikuese.
4.
Tė jenė korrekt, serioz dhe disponibėl.
Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė

1. Kryen tė gjitha punėt qė kanė tė bėjnė me shėrbimin.
2. Kujdeset pėr gjendjen higjenike personale, mjeteve, gjėrave konsumuese, lokalit
3. Shfrytėzon nė mėnyrė tė kujdesshme dhe racionale mjetet dhe gjėrat tjera me tė cilat disponon
4. Respekton orarin e punės dhe orarin e shėrbimit.
5. Duhet tė jetė profesional, me pėrvojė dhe i besueshėm si dhe i aftė qė t’i kryej nė mėnyrė profesionale detyrat e dhena.
6. Duhet tė jetė i shkathėt
7. Duhet tė pėrdor maturinė gjatė punės me njerėz dhe detyrėn.
8. Duhet tė jetė i motivuar dhe tė ketė etik tė fort pune.


Tė interesuarit mund tė dergojne Cv-te e tyre ne adresen: info@gold-center.al

Adresa

Rr. AULONA GOLD CENTER (ish QTU),
Fier, Albania
www.gold-center.alKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  005.jpg
S: 10
Madhesia:  36.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  003.jpg
S: 14
Madhesia:  34.6 KB