+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Benz A Class, viti 2000, manual, 1.7 cdi, 2.300 Euro

  Karburanti: DiezelNgjyra.....: e zezeKamjo......: manualFtohja......: KondicionerFuqia KW..: 74KM..........: 200000Shitet A Class, viti 2000, ngjyre e zeze, kambio manuale, kondicioner, 200.000 km, xhama-pasqyra elektrike, ngrohje qendrore, shume i paster jashte dhe brenda, kasetofon me ekran te madh (cd,dvd, usb), sensore parkimi para-prapa, dy celesa me pult, goma 80%, sherbime te sapobera, taksa/siguracion deri ne mars 2018, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike. Cmimi 2300 euro i padiskutueshem. Cel. 0674514444.Cel. : 0674514444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitled 12.jpg
S: 140
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitled 10.jpg
S: 54
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitled 11.jpg
S: 51
Madhesia: 17.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitled 4.jpg
S: 50
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitled 1.jpg
S: 54
Madhesia: 19.9 KB