kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Korando 4X4 Nafte, Automatike, 2011, 8300 Euro Targa+Sig

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110KM..........: 117000
  Makina eshte Koreano jugore
  Ne gjendje shume te mire, e pa perdorur ne Shqiperi.
  Karroceria dhe tapiceri shume e mirembjatur.
  Targa+Sigiracion te paguar per 1 Vit
  Cel : 069 62 12 151
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 1337
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 559
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 571
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 563
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 553
Madhesia: 20.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu