Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Korando 2.0 4X4 Nafte Kambio Automatike Viti 2011, 8300 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110KM..........: 117000
  Makina eshte Koreano jugore
  Ne gjendje shume te mire, e pa perdorur ne Shqiperi.
  Karroceria dhe tapiceri shume e mirembjatur.
  E sapo ardhur me dogane te paguar

  Cel : 069 62 12 151
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 986
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 408
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 421
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 412
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 406
Madhesia: 20.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu