+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mercedes-Benz VANEO benzin AUTOMAT FULL EXTRA Viti 2004, 2.900 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 189656

  Mercedes Benz vaneo 2004
  Motor 1.9 benzin
  Kamje automatic
  Full options
  Sedilje me ngrohje, sensor parkimi para mbrapa
  Xhama te zi original
  Klima , pilot automatic
  Xhama dhe pasqyra elektrike
  E sapoardhur nga zvicra
  Me dogan te paguar

  Cel. : 0686241581
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Mercedes-Vaneo-2004-benzin-Automat-me-dogan-Ch (1).jpeg
S: 108
Madhesia: 59.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Mercedes-Vaneo-2004-benzin-Automat-me-dogan-Ch (2).jpeg
S: 44
Madhesia: 55.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Mercedes-Vaneo-2004-benzin-Automat-me-dogan-Ch (3).jpeg
S: 38
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Mercedes-Vaneo-2004-benzin-Automat-me-dogan-Ch (4).jpeg
S: 40
Madhesia: 40.1 KB