+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ford FOCUS 1.6 BENZINE Viti 2006, 2.900 Euro me dogan full

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 157636

  FORD FOCUS VITI 2006
  MOTOR 1.6 BENZINE
  E SAPOARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR
  E IMPORTUAR NGA ZVICRA
  FULL OPTIONS NE LLOJIN E VET
  ME CLIMA BIZONA
  KASETOFON ME CD
  KOMPJUTER BORDI
  XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
  Dritat kseno original
  Larje feneresh
  DISQE ALUMINI GOMA TE REJA
  NE GJENDJE PERFEKTE
  GATI PER TARGA

  Cel. : 0686241581
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 850.jpg
S: 90
Madhesia: 51.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 842.jpg
S: 41
Madhesia: 44.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 832.jpg
S: 41
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 844.jpg
S: 41
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 840.jpg
S: 38
Madhesia: 45.0 KB