kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Ciklistike Vitus Razor 490 Euro

  Ngjyra.....: e bardhe

  Biciklete sportive ne gjendje shume te mire, pershkrimi i pjeseve si me poshte, te gjitha origjinale, pervec shales, e cila eshte "Selle Italia", dhe Gomat Vittoria qe kane me pak se 50km perdorim


  Cmimi nuk diskutohet aspak, bicikleta ndodhet tek Liceu Artistik Tirane


  Specifications
  Razor Triple
  Fork
  Aluminium 1.1/8” Aheadset
  Headset
  TH industries n°28 1’’ 1/8
  Stem
  ITM racer alloy Black
  Handlebar
  Vitus ITM Road racing 300
  Grip
  EVA black
  Rear Derailleur
  Shimano Sora 8 Sp
  Front Derailleur
  Shimano Sora
  Shifter
  Shimano Sora
  Brakes
  Vitus by Tektro, dual pivot with adjustable pads
  Bottom Bracket
  Truvativ square axle
  Crankset
  Truvativ ISOFLOw 28 x38 x48
  Cassette
  SRAM PG850 8 sp 12x26
  Chain
  Lg 8 Sp
  Rims
  Rigida Flyer Black
  Front Hub
  Joytech
  Rear Hub
  Joytech
  Tyre
  Vitoria Zafiro PRO 700x 23c black
  Pedals
  Composite – Toe Clips
  Saddle
  Selle Italia
  Seatpost
  Alloy black 27.2 x350mm
  Total Weight
  9.9 K


  Cel. : 0682064097
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bci2.jpg
S: 140
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sa.jpg
S: 45
Madhesia: 29.3 KB