Plazh nė Costa Brava dhe Tur nė Barcelonė, 8 Ditė duke filluar nga €399, Nisje ēdo tė Hėnė.
- Fjetje 7 Netė nė Hotel 2*S, 3* dhe 4*,
- Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
- Shėtitje panoramike nė Barcelonė,
- Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup,
- Njė Bagazh Falas pėr Checkin dhe njė ēantė e vogėl me vete.
- Transfertat Vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Per informacione dhe rezervime !
+355 66 55 47 567
albaniantourismguide@gmail.com
albtourguide.com

Cel. : +355 66 55 47 567