kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 🏖All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €149, 5 Ditė €189 🌸👒🏖Ni 149 Euro

  🏖All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €149, 5 Ditė €189
  🌸👒🏖Nisje mė 15, 18, 22, 25, 29 Gusht, 1 Shtator.
  Hotel Telemachos 2* Superior All Inclusive
  Hotel Corfu Belvedere 3* All Inclusive
  Hotel Alexandross 4* All Inclusive
  Hotel Gelina Village Resort 5* All Inclusive

  Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
  1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
  2. Vajtje - Ardhje me autobus dhe traget.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  Tel: 0422306688/0696153704/0696056944


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: corfu belvedere rt.jpg
S: 44
Madhesia: 15.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours