kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Ceki Prage 5 – 10 Shtator ; 249 Euro/personi 249 Euro

  Prage 5 – 10 Shtator ; 249 Euro/personi
  Vizitohet : Split – Zagreb – Grac – Viena – Prage – Karlovy Vary – Bratislave – Zadar
  Dita e Parė :
  -Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Ndalese panoramike ne Shen Stefan. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Herceg Novi, ku me traget do tė kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhėtimi me autobus nė territorin Kroat, ndalese e shkruter tek Ura Franjo Tujman. GJate rruges bejme nje ndalese te shkurter ne Split. Vazhdon udhėtimi pėr nė Zagreb. Ndalesa tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Zagreb. Sistemimi dhe akomodimi nė Hotel.
  Dita e Dytė:
  Mėngjesi nė Hotel. Vazhdojme turin ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike tė tij te lagja Kaptol ku gjendet Katedralja e Zagrebit, per rreth 2 ore . Vazhdimi i udhėtimit nė territorin Austriak. Ndalese e shkurter ne qytetin e Gracit. Mbėrritja nė Vienė. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Tretė :
  Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės, Vizitė me guidė ne dispozicion nė pikat turistike mė tė bukura tė Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve. Nisja per ne Pragė. Mbėrritja nė Pragė gjatė darkės. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Katėrt :
  Mėngjesi nė hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Karlovy Varyt. Vizitė nė qytetin piktoresk tė Karlovy Vari-t. Kthehemi serisht ne Prage ku do te vizitojme Keshtjella e Prages, Katedralja e Shen Vitos, Pallati Mbreteror Bohemia, Ora Astronomike, Rruga e Florinjte, Pallati Presidencial, Lagjia e Vogel Malastrana si dhe Uren e Karlit IV. Pasdite kohe e lire per shoping ne Qendren Tregtare me te madhe te qytetit. Akomodimi ne hotel ne Prage.
  Dita e Pestė :
  Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Bratislaves. Vizite e shkurter ne Kalane e Bratislaves e cila na ofron mundesine e nje pamje fantastike te qytetit nga siper. Nisemi drejt Zagrebit. Akomodimi ne hotel.
  Dita e Gjashte :
  Mėngjesi ne Hotel. Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Zadarit, vizite per rreth 2 ore . Nisja drejt Tiranes me ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane ne darke.
  Ne Cmim Perfshihet:
  • Akomodimi ne hotel 3* dhe 4 *
  ​- Zagreb (2 nete),Viene (1nate),Prage (2 Nete),
  • Mengjeset
  • Transporti vajtje – ardhje plus vizitat .
  • Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
  Politikat e Femijeve :
  • 0-2.99 vjec janė falas;
  • 3-12 vjec, nėse akomodohet nė dhomė me 2 tė rritur, pėrfiton 50 % zbritje .
  • Mbi 12 vjec paguan si i rritur;
  • Nėse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhėton me njėrin ose asnjėrin nga prindėrit, i duhet patjetėr prokurė e noterizuar.

  #SHENIM
  ►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar .
  ►Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
  ►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: praga 2222.jpg
S: 40
Madhesia: 59.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours