kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France Vjeshtė nė Paris dhe Mynih, 7 ditė €349, Nisja mė 3 Shtator. 349 Euro

  Vjeshtė nė Paris dhe Mynih, 7 ditė €349, Nisja mė 3 Shtator.
  Vizitohen: Paris, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevė, Milano.
  Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste.
  Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė. Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: paris 45.jpg
S: 28
Madhesia: 10.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours