kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi STAMBOLL - CAPPADOCIA - PAMUKALE - IZMIR 299 Euro

  STAMBOLL - CAPPADOCIA - PAMUKALE - IZMIR
  🚌Nise dt. 1 Tetor, 8 Dite, Cmimi €299
  🏩 7 nete akomodim ne hotele 4Yje ne Turqi
  ----------------------------------------------------
  INTENEARI:
  Dita 1: Mbremje ne Stamboll
  Dita 2: Vizite & Tur i Stambollit
  Dita 3: Mbremje ne Cappadocia
  Dita 4: Vizite & Tur i Cappadocia
  Dita 5: Vizite & plazh ne Pamukale
  Dita 6: Vizte & shopping ne Izmir
  Dita 7: Vizite ne Canakale dhe Selanik
  Dita 8: Vizite ne Kastoria
  ----------------------------------------------------
  💰Ne cmim €299 perfshihet:
  Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet
  Akomodimi ne hotelet si me poshte:
  2 nete ne hotel me 4 Yje ne Stamboll
  2 nete ne hotel me 4 Yje ne Cappodocia
  1 nate ne hotel me 3 yje ne Pamukale
  1 nate ne hotel me 4 Yje ne Izmir
  1 nate ne hotel me 3 Yje ne Selanik
  Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit ne hotel
  Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit
  Guid profesionale vendase gjate turit te Turqise ne Stamboll, Cappodocia, Pamukale dhe Izmir
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: capaddocia.jpg
S: 27
Madhesia: 17.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours