Pershendetje,

Bejme website profesionale (Wordpress,Joomla...).
Punojme server management,linux management,windows server management ,application management dhe
cisco system.
Skuadra jone ben cdo lloj pune me grafic design,sic jane photoshop,indesign,after effect,illustrator...
Kemi nje eksperience 15-vjecare ne kete fushe.
Njeri nga websitet e sapo krijuara nga ne eshte www.supershendeti.com.
Cmimet fillojne nga 250euro minimumi,varet nga ajo cfare ju kerkoni.
Na kontaktoni ne kete numer telefoni
067 43 83 908

Cel. : 067 43 83 908

Cel. : 067 4383908