Pershendetje,

Bejme website profesionale (Wordpress,Joomla...).
Punojme server management,linux management,windows server management ,application management dhe
cisco system.

Skuadra jone ben cdo lloj pune me grafic design,sic jane photoshop,indesign,after effect,illustrator...
Kemi nje eksperience 15-vjecare ne kete fushe.

Njeri nga websitet e sapo krijuara nga ne eshte www.supershendeti.com dhe www.infotirana.al
Cmimet fillojne nga 220 euro minimumi,varet nga ajo cfare ju kerkoni.
Na kontaktoni ne kete numer telefoni.


Cel. : 067 4383908 Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  emi logo.jpg
S: 73
Madhesia:  74.0 KB