kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, OKAZION!! biciklete Bianchi Ev3 alumin carbon 400€

  Ngjyra.....: e verdhe

  Bianchi nė gjendje tė mirė, alumin trupi dhe disqet. Piruni dhe pedalet karbon( 9 kg). Trupi 52 ideal pėr 165cm deri 175cm. Campagnolo. 53/39 pjata. 06841 08407

  Cel. : 0684108407
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170724_135108-1.jpg
S: 326
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170724_135139.jpg
S: 151
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170724_135228.jpg
S: 155
Madhesia: 54.2 KB