kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Tirane - Venecia 94 Tirane - Bergamo 94 Tirane - Ver

  Wowwww Italia Vajtje-Ardhje per vetem 94 Euro.. pas 25 Shtatorit.. Oferta momentale.
  Bejeni Share Informoni dhe miqte tuaj te dashur
  🌴Tirane - Malpensa 94
  🌴Tirane - Pisa 94
  🌴Tirane - Venecia 94
  🌴Tirane - Bergamo 94
  🌴Tirane - Verona 94
  🌴Tirane - Bari 119
  🌴Tirane - Ankona 161
  🌴Tirane - Bologna 119
  🌴Tirane - Firenze 119
  🌴Tirane - Genova 119
  🌴Tirane - Pisa 119
  🌴Tirane - Rimini 119
  🌴Tirane - Roma 132
  🌴Tirane - Torino 119
  🌴Tirane - Treviso 119
  🌴Tirane - Venecia 119
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: summer 6.jpg
S: 25
Madhesia: 7.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours