Zona/Rruga : Fresku

Prane bar+kafe Fresku, ne rrugen e Dajtit,pallat i ri,shitet apartament 3+1,kat i katert,pallat 5 katesh,ashensor,eshte ambjent hapsire boshe,i pa ndare ne dhoma,ka dhe verande 60m2,brenda ketij cmimi, ndersa ambjenti i banimit eshte me sip 129 m2, me hipoteke,siperfaqe totale 190 m2, pamja lindje-jug,cmimi i shitjes shume okazion 75000 euro.

Cel. : 0685136080