devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Myslym Shyri jap me qera ambjent per zyra Kati 2, 160 m² 1.300 Euro

  Zona/Rruga : M.Shyri

  Kati i 2-te i nje vile me dalje ne rr. M.Shyri,ne krah te Ikones (lokal). E pershtatshme per zyra,klinike.Me punime elektrike te kohes dhe kondicionim.

  Cel. : 0698740105
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170809_112943.jpg
S: 67
Madhesia: 12.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170809_113215.jpg
S: 34
Madhesia: 11.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170809_113340.jpg
S: 29
Madhesia: 32.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170809_113306.jpg
S: 29
Madhesia: 10.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170809_113328.jpg
S: 32
Madhesia: 36.6 KB