devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Myslym Shyri Jap me qera dyqan Kati 1, 180 m² 1.850 Euro

  Kati i 1-re i nje vile me dalje te M.Shyri 11 m fasade.Vila ndodhet ne krah te Ikones (lokal),te kryqezimi i rruges qe te nxjerr tek Gjykata me M.Shyrin. Aktiviteti i fundit i dyqanit ka qene shitje detergjente Italiane.Ne cmim jane te perfshira dhe taksat (15%).

  Cel. : 0698740105
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2017-08-10 17.28.00.jpg
S: 106
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170519_184726.jpg
S: 70
Madhesia: 21.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170421_174351.jpg
S: 68
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170421_174706.jpg
S: 66
Madhesia: 25.9 KB