Sarande, jap me qera garsonier Kati 2 (brenda viles), 25 m² 2.500 Leke (Lagjia 1, Rruga 5)
Zona/Rruga : Lagjia 1, Rruga 5

Garsionere per 2-4 persona me qera brenda nje vile. Pozicionuar anes rruges me pamje nga deti dhe qyteti, me ballkon te madh dhe tarrace per te shijuar mbremjet e fresketa.
Ambjent gatimi, tualet, uje/uje i ngrohte 24 ore, drita 24 ore, kondicioner.
Dhomat jane te fresketa gjate veres. Ambient familiar. 10-15 minuta larg plazhit dhe shetitores.

Cel. : 00355692586919