kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Vjeshtė nė Vjenė dhe Budapest, 5 Ditė €199

  Dita e Parė, 26 Shtator 2017: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Ndalesė e shkurter nė Budva. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Herceg Novi, ku me traget do tė kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhėtimi me autobus nė territorin kroat. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Split. Mbrritja nė Split. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė, 27 Shtator 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Zagreb. Ndalesė 2 orė nė Zagreb, ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike tė tij. Vazhdimi i udhėtimit nė territorin Austriak. Ndalesė 1 orė nė Graz. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Vjenė. Mbrritja nė Vjenė. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Tretė, 28 Shtator 2017: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės, Vizitė me guidė ne dispozicion nė pikat turistike mė tė bukura tė Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve. Nisja pėr nė Budapest. Udhėtimi zgjat 2 orė. Mbrritja nė Budapest. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Katėrt, 29 Shtator 2017: Mėngjesi ne Hotel. Gjatė ditės, vizitohen monumentet mė tėrheqėse tė Qytetit si: Kodra Gellert, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shėn Matias, Katedralja e Shėn Stefanit, Kėshtjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Kalimi nėpėr urat e Budapestit, si: Ura e Luanėve, Ura e Elisabetės e cila ėshtė Ura e parė e varur nė Botė, Statuja e Shėn Gellertit, kalimi mbi urėn e Margaritės. Pasdite, Nisja pėr nė Beograd. Udhėtimi zgjat rreth 5 orė pa ndalesa. Mbrritja nė Beograd. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e Pestė, 30 Shtator 2017: Mėngjesi ne Hotel. Paradite Vizitė e shkurtėr e Beogradit dhe Nisja pėr nė Tiranė. Ndalesė e shkurtėr nė Prishtinė. Mbrritja nė Tiranė.

  Me Shume Detaje: Nė pagesėn 199 Euro pėrfshihen:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobuz
  2. Shėtitjet me autobus.
  3. Akomodim nė hotel.
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VIENA FOTO.jpg
S: 27
Madhesia: 39.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours