devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 128 m² 2.500 Euro/m2 (Rruga Donika Kastrioti, Blloku)

  Zona/Rruga : Rruga Donika Kastrioti, Bllok, Tiranė, Shqipėri

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Bllok.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me banim dhe eshte I sapoperfunduar, me nje hapesire te bollshme, prej 128.6 m².

  Perbehet nga salloni I ndenjes me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete + 2 ballkone.

  Investim i sigurte !
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hfd.jpg
S: 723
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hg.jpg
S: 200
Madhesia: 21.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar