devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 250.000 EUR (Rruga Donika Kastrioti,ish Blloku)

  Zona/Rruga : Rruga Donika Kastrioti, Bllok, Tiranė, Shqipėria

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Bllok.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me banim dhe eshte I sapoperfunduar.

  Ka nje strukture shume te mire, I pozicionuar lindje-perendim, me nje hapesire te bollshme prej 100 m².

  Perbehet nga salloni I ndenjes me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete + ballkon.

  Punime teper cilesore!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12d8d10c-4d71-3a16-fe62-cfe819ee3a6a.jpg
S: 33
Madhesia: 63.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2cedbb1d-fdc8-a195-b0cd-5a91573a4232.jpg
S: 19
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 99f205c9-8655-6eb0-55d7-9bd168c40474.jpg
S: 19
Madhesia: 50.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar